Alfred Wierusz-Kowalski, Sanna (Jazda w kopnym śniegu), ok. 1890-1900

cena wywoławcza
140 000 PLN
180 000 PLN
180 000 - 250 000 PLN

olej, płótno / 45 x 55 cm